Jak robić zakupy przez Bonusway?

Zapoznaj się z kilkoma poniższymi wskazówkami, zanim zaczniesz korzystać z naszego serwisu. Dzięki nim, unikniesz niepotrzebnych komplikacji, a zwrot gotówki zawsze trafi do Ciebie.

- 1 - Wyłącz wtyczkę Adblock. Na naszej stronie nie ma żadnych reklam. Wtyczka blokuje nam za to możliwość śledzenia Twojego przejścia do sklepu internetowego z naszej witryny. W efekcie, nie jesteśmy w stanie zarejestrować Twojego bonusu.

- 2 - Nie korzystaj jednocześnie z innych programów typu cashback. Usuwają one automatycznie informację o Twoim przejściu do sklepu internetowego z naszej witryny, co oznacza, że nie jesteśmy w stanie zarejestrować Twojego bonusu.

- 3 - Robiąc zakupy, używaj tylko i wyłącznie kodów promocyjnych Bonusway, które rozpowszechniamy w mediach społecznościowych lub przez nasz newsletter. Nie otrzymasz bonusu korzystając równocześnie z kuponów lub kodów promocyjnych pochodzących z innych stron internetowych.

- 4 - Skorzystaj z naszej aplikacji mobilnej jeśli chcesz zrobić zakupy na smartfonie lub tablecie. Tylko przy użyciu aplikacji możemy zagwarantować, że bonus trafi na Twoje konto.

- 5 - Pamiętaj, by przed rozpoczęciem zakupów logować się w Bonusway. Otrzymasz bonus tylko wtedy, gdy przejdziesz do sklepu internetowego przez naszą witrynę.

- 6 - Zamknij niepotrzebne zakładki.Jeśli w momencie zakupu, w Twojej przeglądarce jest otwartych wiele zakładek, zawierających reklamy lub linki sklepów dostępnych w katalogu Bonusway, bonus nie zostanie zarejestrowany na Twoim profilu ze względów technicznych. Reklamy mogą nadpisać pliki cookies, dzięki którym rejestrujemy Twoje przejście do sklepu internetowego.

- 7 - Jeśli chcesz przeglądać inne strony w trakcie zakupów z Bonusway, użyj osobnej przeglądarki, aby nie stracić bonusu, zgodnie z pkt 6.

- 8 - Jeśli zauważysz, że zakupy nie są rejestrowane na Twoim profilu, rekomendujemy zamknięcie wszystkich okien przeglądarki oraz usunięcie plików cookies przed dokonaniem kolejnych zakupów.