Share a way - get your pay

 

 

Zostań Partnerem programu Share a way

Prowadzisz bloga? Publikujesz ciekawe treści w sieci? Masz swój kanał na Youtubie? A może prowadzisz grupę na Facebooku, której członkowie mogą być zainteresowani bonusami za zakupy w sieci? Jeśli tak, to program Share a way jest dla Ciebie najlepszym sposobem na długofalowe zarabianie pieniędzy. Zyski naszych Partnerów generują się same! Ciekawy? Sprawdź szczegóły poniżej. 

Twoi czytelnicy i obserwatorzy poznają sprytny sposób na zakupy w sieci, a Ty zarabiasz na ich zakupach przez 2 lata. Wyobraź sobie, że zarabiasz pieniądze za każdym razem, gdy Twój czytelnik rezerwuje hotel na wakcje, lub gdy czytelniczka kupuje sukienkę lub nowy smartfon. Od momentu rejestracji każdego kolejnego użytkownika, masz udział w naszych zyskach ze sprzedaży przez całe 2 lata. I to jest właśnie główna zaleta programu Share a way nie płacimy Ci tylko jedną określoną stawkę, Twoje zarobki rosną wraz z zaangażowaniem Twoich czytelinków - sky is the limit!

 

Przykład:

Publikujesz przykład wiosennej stylizacji na swoim blogu. Masz do wyboru 2 opcje:

A. Umieszczasz w poście linki partnerskie sklepów - otrzymujesz prowizję od sprzedaży jedynie przez co najwyżej 30 dni (tyle zazwyczaj trwa żywotność plików cookies)

B. Umieszczasz linka partnerskiego Share a way, zachęcając do rejestracji w Bonusway. Polecasz czytelnikom w jakich sklepach robić zakupy i równocześnie podpowidasz, że lepiej robić je z Bonusway. Dzięki temu Twoim czytelnicy poznają sposób na sprytniejsze zakupy, a Ty cieszysz się zyskami z ich zakupów przez kolejne 2 lata!

Join now

 

Jak działa Bonusway?

Użytkownicy Bonusway zbierają bonusy w postaci gotówki za zakupy w setkach sklepów internetowych z Polski i zza granicy. 

Działamy już w 16 krajach, w tym m.in. w Finlandii, Szwecji, Danii, Turcji, Rosji, Czechach i Rumunii. Łącznie współpracujemy z ponad 8 000 sklepów i mamy już ponad 4 mln zarejestrowanych użytkowników. Teraz masz szansę na wkład w rozwój Bonusway w Polsce!

 

Skąd biorą się Twoje zarobki?

Sklepy internetowe wypłacają nam prowizję za każdy zakup dokonany przez Bonusway. My dzielimy się tą prowizją z użytkownikami w postaci bonusu. Jako nasz Partner, otrzymasz 50% naszych zysków z zakupów Twoich czytelników, przez 2 lata. Okres 2 lat jest liczony osobno dla każdego nowego użytkownika, od momentu jego rejestracji. Dzięki temu, nasza współpraca może trwać przez wiele lat!

Przykład:

- Kasia dołącza do Bonusway przez Twojego linka w maju 2018. Otrzymujesz 50% naszych zysków z wszystkich zakupów Kasi aż do maja 2020. 

- Tomek dołącza do Bonusway przez Twojego linka w lipcu 2018. Otrzymujesz 50% naszych zysków z wszystkich zakupów Tomka aż do lipca 2020. 

Sprytne, prawda? 

 

Zalety programu Share a way

  • Dzielimy się z Tobą naszym zyskiem. Dlatego zależy nam na długofalowej współpracy. Tobie daje to niezwykłą swobodę w wyborze form i kanałów i częstotliwości promocji naszego serwisu

  • Każdy zakup Twojego czytelnika to zysk dla Ciebie!

  • Zamiast używać setek różnych linków afiliacyjnych, korzystasz z jednego, który generuje Twoje zyski aż przez 2 lata
  • Masz aż 50%-owy udział w naszych zyskach, pochodzących z zakupów Twoich czytelników, aż przez 2 lata
  • Im więcej osób dołączy do Bonusway dzięki Tobie, tym więcej zarabiasz
  • Masz pełną kontrolę. Jako nasz Partner, masz dostęp do naszego systemu, gdzie możesz śledzić swoje zarobki i statusy transakcji w czasie rzeczywistym

 

Join now

 

 

Jak rozpocząć współpracę?

Nie ma nic prostszego! Wystarczą 3 kroki:

  • Załóż konto w naszym systemie, wpisując nazwę swojego bloga/strony/vloga lub innego kanału przez który zamierzasz nas promować, adres e-mail oraz wybierając z listy www.bonusway.pl. 

  • Zaloguj się na nowo utworzone konto w naszym systemie. Hasło oraz kod otrzymasz na podany adres e-mail

  • Pobierz link partnerski oraz inne materiały promocyjne (np. banery). Potrzebujesz dodatkowych materiałów? Napisz do nas!

Teraz możesz promować Bonusway na swojej stronie i inspirować czytelników do sprytniejszych zakupów w sieci. Zarobki same zaczną się pojawiać na Twoim koncie.