Biznes FAQ

Jak mój sklep internetowy może skorzystać na współpracy z Bonusway?


Dzięki nam, Twój sklep będzie częściej odwiedzany i zyska większą liczbę klientów.
Codziennie, Bonusway odwiedzają setki użytkowników poszukujących najciekawszych ofert sklepów internetowych. Nasza strona cały czas się rozwija i w szybkim tempie stajemy się najpopularniejszą platformą dla osób poszukujących sprytnych rozwiązań zakupowych w sieci. Oferujemy naszym użytkownikom prosty i bardzo atrakcyjny sposób na znalezienie odpowiednich sklepów internetowych. Twój sklep może być jednym z nich. 


Zapraszamy do zapoznania się z naszą prezentacją dla partnerów. Znajdziesz w niej wszystkie potrzebne informacje. 

Płacisz tylko za rezultaty

Kiedy użytkownik wejdzie na stronę Twojego sklepu przez Bonusway, nie płacisz nam za liczbę kliknięć, ale tylko za sprzedane produkty czy usługi. Masz więc wgląd do dokładnych danych jaki odsetek osób odwiedzających Twoją stronę rzeczywiście dokonało zakupu i w ten sposób zwiększyło Twój obrót.
Sam decydujesz, czy chcesz wypłacać nam prowizję za sprzedaż, rejestrację nowego użytkownika, czy wypełnienie formularza, w zależności od tego na jakiej aktywności klienta zależy Ci najbardziej.
Jeśli klient zakupi produkt, a następnie go zwróci, nie musisz wypłacać nam prowizji. Nasi użytkownicy otrzymują bonus tylko za rzeczywisty zakup produktu. W ten sposób zapobiegamy nieuczciwym zakupom.

Podsumowując: Bonusway to korzyść zarówno dla sklepu jak i dla klientów.

Dołącz do Bonusway - to proste!

Bonusway jest dostępne dla wszystkich sklepów internetowych. Rekomendowaną formą współpracy są programy partnerskie w obrębie sieci afiliacyjnych. W ramach sieci afiliacyjnej, sklep ma dostęp do danych wg których może skontrolować zakupy i aktywności naszych użytkowników. Będąc członkiem programu partnerskiego dołączenie sklepu do Bonusway jest wyjątkowo proste.
Jeśli chcesz przyłączyć swój sklep internetowy do Bonusway, ale nie jesteś członkiem programu partnerskiego, skontaktuj się z nami: info@bonusway.pl, a na pewno wrócimy do Ciebie z rekomendacją sieci najbardziej odpowiedniej dla Twojej działalności. 

Dajemy radość Twoim klientom w postaci bonusu za zrobione zakupy

Jeśli Twój sklep jest w Bonusway, klienci otrzymują zwrot części pieniędzy  za każdy zakup w Twojej witrynie. Kiedy zwrot gotówki jest gotowy do wypłaty, użytkownik może przelać środki na swoje konto bankowe lub PayPal. Klienci bardzo często porównują ceny w różnych serwisach i zwykle to właśnie cena kieruje wyborem witryny w której dokonują zakupu. U nas otrzymują zwrot pieniędzy jako nagrodę za każdy zakup - satysfakcja gwarantowana!

Żadnych tajemnic - wiesz dokładnie ile osób zrobiło zakupy dzięki nam

Jeśli rozpoczniesz kampanię, dzięki której będziemy mogli przyłączyć Twój sklep do Bonusway, śledzenie ilości osób kupujących u Ciebie dzięki nam będzie niezwykle proste. Nie płacisz żadnej z góry ustalonej kwoty, płacisz tylko i wyłącznie za zakupy i aktywności użytkowników Bonusway.  
Zgłoś się do nas - przyłączenie Twojego sklepu do Bonusway będzie dla nas czystą przyjemnością.